|

Кај прилепчанец пронајдени наркотици, полицијата го приведиле…

Сподели на:

Полициски службеници на ОВР Прилеп на ден 09.03.22 го приведиле Д.С (34) од Прилеп, поради што при претрес, кај него пронашле грутчеста бела материја, односно наркотици.

Поднесена е пријава против истиот поради сомневање за сторено кривично дело….

Сподели на:

Слични Објави