Недела 13.03 Кафе ДОМА го слави четвртиот Роденден

Сподели на:

Оваа недела 13.03.22г Кафе ДОМА го слави четвртиот роденден, во ново руво и проширен амбиент. Од менаџерскиот тим ни посочија дека сите се добредојдени и ветуваат одлична забава со добро познатиот бенд од Кавадарци, CLASSICO BAND со почеток во 20ч.

Во продолжение ви ја цитираме нивната покана за роденденската забава:

📣Ladies and Gentlmen, We present you!📣
Ве покануваме во Недела 13.03.22 на четвртиот Роденден на Кафе ДОМА, за забавата ќе бидат задолжени CLASSICO BAND. Ве очекуваме! 🎈🎊🎉

Сподели на:

Слични Објави