ЕКСКЛУЗИВНО: Пауло Дибала потпишал 4 годишен договор со Милан!

Сподели на:

Дибала ќе биде новиот играч на Милан, изјавија блиски извори до клубовите Милан и Јувентус….

Сподели на:

Слични Објави