Победа Прилеп денес слави влез во Прва лига (видео)

Сподели на:

Денес на натпреварот во Прилеп Победа играше со Кит го и победи со 2:0 со головите на Стомнароски и Димоски со што обезбеди влез во Првата Македонска лига.

Сподели на:

Слични Објави