Грабеж на банка среде бел ден

Сподели на:

Денеска околу 10.00 часот во СВР Скопје било пријавено дека во филијала на банка на бул.Јане Сандански во Скопје две лица со закана со пиштол кон вработената одзеле пари. 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели на:

Слични Објави