Мицкоски вечерва гостин во „Само интервју“ со Гоце Михајлоски на Канал 5

Сподели на:

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ и иден премиер на Република Македонија Христијан Мицкоски вечерва со почеток од 18:30 часот ќе гостува во „Само интервју“ со Гоце Михајлоски на Канал 5 телевизија. -Следете го моето гостување на Само интервју на Канал 5 од 18:30 часот!, пишува во својата објава на Фејсбук Мицкоски.

Сподели на:

Слични Објави