МВР со детали за тепачката на базенот

Сподели на:

-На 17.07.2023 во 16.10 часот во Полициската станица Штип, Е.Н.(25) од с.Бучим, радовишко, пријавила дека околу 15.30 часот на градскиот базен во Штип била физички нападната од неколку лица. Се преземаат мерки за расчистување на случајот, стои во соопштението на МВР.

Сподели на:

Слични Објави