Нападната вработена на скопскиот аеродром

Сподели на:

На 11.01.2024 во СВР Скопје А.И.(25) од Скопје пријавила дека околу 05.45 часот на „Меѓународен аеродром“-Скопје каде истата била вработена во делот на прифаќање на патници во ТАВ, била физички нападната од Е.Н.(47) од с.Дебрешта. По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Сподели на:

Слични Објави