Пожар кај Порта и Табу во старата чаршија

Сподели на:

На социјалните мрежи се појави видео од пожар на објектот каде се Ресторан Порта и Табу, пожарот избил доцна вечерва. ТППЕ се на терен.

Сподели на:

Слични Објави