Прилепчанец добил пари во казино, па му ги украле

Сподели на:

На 15.01.2024 во 15:30 часот во ОВР Прилеп, С.С.(72)од с.Ропотово, прилепско, пријавил дека околу 13:40 часот во казино во Прилеп му биле одземени пари кои претходно ги добил при игра на апаратите во казиното.Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели на:

Слични Објави