Прилепчанка направила хаос во својот дом, била агресивна кон членови на нејзиното семејство

Сподели на:

На 26.05.2023 во 02:00 часот во Прилеп од полициски службеници од Полициската станица Прилеп била лишена од слобода К.И.(32) од Прилеп поради тоа што во домот агресивно се однесувала и упатувала закани кон членови на нејзиното семејство. По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Сподели на:

Слични Објави