Проданоски со моќно видео го честиташе 11ти Октомври! (ВИДЕО)

Сподели на:

Погледнете го видеото кое го сподели Дејан Проданоски по повод утрешниот државен празник, учениците од неколку училишта во Прилеп во црвена и жолта боја направија перформанс на плоштадот.

Вечна да си Македонијо, наша татковино!Нека е честит големиот празник 11-ти Октомври

Сподели на:

Слични Објави