|

Силувале малолетна штитеничка на Детско село

Сподели на:

На ден 27.03.22 во 03 часот во полициската станица во Чаир било пријавено дека било извршено силување на 17 годишна малолетничка која била штитеничка на СОС Детско село, пријавените се со иницијали Ѓ.Н и С.С од с.Кондово, Скопје. Девојката со еден од нив била во љубовна врска.

Сподели на:

Слични Објави