Сообраќајка на патот Прилеп-Градско, сообраќајот во прекин

Сподели на:

Патниот правец Прилеп-Градско е во прекин поради сообраќајна незгода на 500 метри од крстосницата „Камен Дол“.

Прекинот, како што информира Авто мото сојузот на Македонија, е од 06:40 часот.

Сподели на:

Слични Објави