Вечерва, сообраќајка во центарот, Порше излегло од патот (фото)

Сподели на:

Сообраќајна несреќа се случила вечерва околу 20 часот во Аеродром, откако автомобил марка Порше излегло од коловозот и завршило со откинато тркало.

Според нашите информации причинета е само материјална штетат, а во незгодата нема повредени.

Сподели на:

Слични Објави