ВИДЕО- Напад на вработен во продавница за бела техника

Сподели на:

Денес на социјалните мрежи се појави видео на кое се гледа како двајца мажи го напаѓаат односно брутално го тепаат вработениот во една продавница за бела техника добро позната во државава. Колку е безбедно на јавно место како Ист гејт или ваква продавница проценете сами од видеото.

Сподели на:

Слични Објави