Вработена нападната од директорот на фирмата

Сподели на:

На 23.05.2022 околу 11:00 часот во Полициска станица Ѓорче Петров е пријавено дека во фирма на подрачје на Ѓорче Петров вработената П.Г.В.(50) од Кавадарци по претходно недоразбирање била физички нападната од Ф.Х., кој бил директор на фирмата.

Се работи на расчистување а случајот

Сподели на:

Слични Објави