|

Цеца и Карлеуша гласаа, а папарацо фотографите ги уловија (фото)

Сподели на:

Неделата беше ден за избори во соседна Србија каде имаа можност 6.500.000 жители на Србија да гласаат, меѓу нив и дел од познатите личности го остварија правото на глас, папарацо фотографите ги уловија Цеца и Јелена Карлеуша. Погледнете ги фотографиите…

Сподели на:

Слични Објави