|

Пејачката Наташа Беквалац изјави дека треба да се легализира проституцијата

Сподели на:

Пејачката Наташа Беквалац проговори за скандалот со елитната проституција кој ја “тресе“ Србија.

Таа вели дека ја поддржува идејата за легализација на проституцијата.

-Не познавам ниту една жена, не познавам ниту една колешка која знам дека се занимава со тоа. Можеби ќе бидам распната за оваа изјава, но мислам дека и тие жени го равотат тоа што го сакаат. Мислам дека треба да се легализира проституцијата, за да имаат корист од тоа сите, вклучително и државата, рече поп ѕвездата.

Сподели на:

Слични Објави