Дел од атмосферата на плоштадот Александрија во Прилеп

Сподели на:

Вечерва на плоштадот Александрија во Прилеп се следи фудбалскиот натпревар Македонија – Португалија, Прилепчани сплотено ја бодрат Македонската репрезентација со навивачки песни и бакли ја вжештија атмосферата. Погледнете ги видеата…

https://youtube.com/shorts/fjKZedd_TlQ?feature=share

Сподели на:

Слични Објави