|

Вечер да ја бодриме Македонија во КИНО kitchen & bar

Сподели на:

Вечерва со почеток од 20:45ч. Македонија ќе игра во гости со репрезентацијата на Италија актуелен европски шампион, победникот од дуелот ќе го чека победникот од дуелот Португалија-Турција за финале на баражот за Светско Првенство во Катар.

Организирано навивање за Македонија ќе има и во КИНО kitchen & bar Прилеп, па со таа цел знамината, дресовите или шаловите на вас и се гледаме во 20:45ч. ЗА МАКЕДОНИЈА!

Сподели на:

Слични Објави