Ограбена обложувалница

Сподели на:

На 01.11.2023 во СВР Скопје било пријавено дека во 10.00 часот во спортска обложувалница во Скопје едно лице со закана кон вработениот одзело пари. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели на:

Слични Објави