Ќерката на Заев, Александра на прошетка во Ница, Франција (фото)

Сподели на:

Ќерката на поранешниот Премиер на државата Александра Заева деновиве за празникот ги поминува во луксузното место во Франција, Ница. Заева на својот Инстаграм профил сподели фотографии од нејзината прошетка низ улиците на Ница, место кое претставува светски моден центар за познатите.

Сподели на:

Слични Објави