Заклучени пратеници и хаос во Собрание! Диктатурата на ДУИ/СДСМ олицетворена во Талат го покажува грдото лице во Собрание изјави Лефков

Сподели на:

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Миле Лефков објави видео од Собранието на кое се гледа како пратеници реагираат дека се заклучени во Собрание.

-Заклучени пратеници и хаос во Собрание! Диктатурата на ДУИ/СДСМ олицетворена во Талат го покажува грдото лице во Собрание!, пишува Лефков на Фејсбук.

Сподели на:

Слични Објави