|

Атмосферата во Португалија кулминира Бисер балкански ечи во Порто (видео)

Сподели на:

Редакцијата на котлина.мк ќе ве информира за целокупната атмосфера и на улиците во Порто и за време на натпреварот. Па така ви причажуваме видеа и фотографии од центарот на Порто каде нашите навивачи со нетрпение го очекуваат натпреварот да започне. Не делат само 3 часа до почетокот на мечот а сепак атмосферата во Порто кулминира и навивачите со страст ги бодрат фудбалерите. Во прилог ви прикажуваме како Бисер балкански ечи во Порто, погледнете …..

Сподели на:

Слични Објави